Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla

Jakási nepsaná pravidla, které elita dodržuje (vetšinou). Nejsou závazný, ale když je budete dodržovat, budou Vás všichni brát jak opravdové hráče a jako nějakou lamu!!!

 1. NEKEMPUJ - kempy nemá nikdo rád, lehnou si a čekaj... To není hra!!!
 2. NEZABIJEJ TY CO PIŠOU - to je snad jasný člověk, kterej píše nemůže střílet, takže ožel jeden frag...
 3. NELEZ DO BUGU - hry obsahují chyby, které se dají využít, jako jakási nesmrtelnost, hrác, který je v bugu by měl být vykopnut ze serveru, tak to prosím nedělejte!
 4. NELEHEJ SI - tak tohle pravidlo je dost volný, když píšete, tak si samozřejme lehněte, ale když běžíte a držíte thomiho a zničeho nic si lehnete, tak je to dost nefér!! Jsou ale situace, kdy si lehá i elitní skupina hráčů :D
 5. BUĎ SDÍLNÝ - když přijde novej člověk a snaží se hrát a nekempuje, tomu vždycky rádi pomůžeme, třeba se můzeme dohodnout i na privátních "lekcích" CODu
 6. NEMLUV SPROSTĚ - nikdo nemá rád zakomplexovaný čůráčky co maj skore 5:48 a nadávaj, že jsou všichni cheatři. Ale zase pokud vidiš 20 minut zalezlou kempu, tak se do něj s chutí pusť!!!!!!
 7. BUD FÉROVEJ - když Tě někdo dostane thomsonem přes půl mapy, není to hned cheater, ale většinou borec, je taky slušně dát najevo úctu ke skillerům!! ZASLOUŽEJ SI TO!!!

To jsou základní pravidla, které když dodržujete, tak je CoD jedna z nejlepších multyplayerových her na světě a VŠICHNI jsou kamarádi!!
Jo jde tu o zabíjení, ale většinou se mezi sebou lidi bavěj jako největší kámoši :-D

Prosíme hráče, aby se na našich Call of Duty 1 serverech chovali slušně a dodržovali následující pravidla. Je přísně zakázáno:

 • používat při hraní cheaty
 • spamovat a dělat na serveru jakoukoliv reklamu
 • provokovat, nadávat a urážet jakýmkoliv způsobem ostatní hráče nebo administrátory
 • vydávat se za administrátora serveru, nebo jeho pomocníka a vyhrožovat hráčům různými postihy
 • zbytečně zůstávat ve spectu (tím držíte pozici hráčům, kteří by si rádi zahráli)
 • blokovat pohyb ostatním hráčům (např. stát ve dveřích,...)

Za nedoržení těchto pravidel budou hráči napomenutí kicknutím ze serveru a při dalším opakovaném prohřešku můžete skončit se zabanovanou IP adresou. Proto naše pravidla respektujte a nedělejte si zbytečné problémy.

Pokud si myslíte, že jste dostali ban neprávem kontaktujete některého našeho administrátora. Za dodžování pravidel Vám moc děkujeme.

 

Náhledy fotografií ze složky Hráči

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář